Apartament 1+1 i mobiluar ne shitje Astir - First Invest

Apartament 1+1 i mobiluar ne shitje Astir

Apartament 1+1 i mobiluar ne shitje Astir
Astir, Tirane Albania 1001
Shitje €90,000 - Apartamente 1+1
Fi90 68 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete

Apartament 1+1 i mobiluar  ne shitje ne Astir.

Siperfaqje 68.32m2

Apartamenti ka orientim Jug-Perendim me drite natyrale ,

i investuar dhe i arreduar ne stil modern.

Ka kubature te rregullt ,ballkoni ka dhe nje mini kuzhine per gatim.

Kati 2 me ashensor.

Cmimi 90.000Euro.

Kati i prones

Kati i 2

1 Dhoma gjumi
1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian