Vila Archives - Page 3 of 3 - First Invest

Vila

Ndaj sipas:  

Shitet Vile 2-kate

Shitje
€300,000 - Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

 Shitet vile 2 – kate.  Siperfaqje Totale  120 m2 ndertim dhe 155.5 m2 siperfaqe trualli. Eshte e pershtateshme per banim ose biznese si: per fondacion,…

Më shumë detaje
275.5 m2

Shitet vile /Hostel

Shitje
€220,000 - Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila

Shitet vile e pershtatur per Hostel dhe per momentin punon si hostel me qera ditore, javore mujore per familjare dhe te huaj. Vila eshte 2…

Më shumë detaje
306 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 2 Garazhe
AlbanianEnglishItalian