Shitet vile /Hostel - First Invest

Shitet vile /Hostel

Shitet vile /Hostel
Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €220,000 - Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila
Fi5 306 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 2 Garazhe

Shitet vile e pershtatur per Hostel dhe per momentin punon si hostel me qera ditore, javore mujore per familjare dhe te huaj.
Vila eshte 2 kateshe.
Ka nje siperfaqe trualli prej 116.20m2 dhe siperfaqe totale e ndertimit te dy kateve 125.1m2 dhe me sip. oborri te jashtem 64.5 m2.
Me dokumenta te rregullta hipotekore.
Eshte e rrethuar me porte me vete.
Ndodhet ne qender te Tiranes shume prane Sheshi Avni Rustemi ne PAZARIN E RI, ne rrugen Tefta Tashko.
Vila eshte me punime cilesore.
Oborri eshte i shtruar, i gjelberuar, i sitemuar dhe i rrethuar me 2 porta, porte me vete me pult per makina dhe porte per njerezit.
Mund te parkohen dhe 4 makina te vogla ose dy makina te medha.
Eshte e pershtateshme edhe per banim, per fondacion, zyra, klinike dentare, klinike mjekesore, qender estetike dhe fizioterapi etj.
meqenese eshte prane dhe perimetrin e saj ndodhen:
Zona tregtare e rikonstruktuar e pazarit te ri, qendres tregtare dhe historike “TOPTANI” qe proferohen shume nga te huaj, drejtorise policise, rajonit nr 1, zyrave punes, Ministrise se jashtme, qendres spitalore dhe shume institucioneve te tjera.
Cmimi:
220.000 euro

Kati i prones

2 kate

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian