Kryefaqja - First Invest
Kerkim i avancuar

Një ndër investimet më të rëndësishme në jetën tuaj është prona. Nëse dëshironi siguri, garanci dhe çmimet më të mira në treg bashkëpunoni me First Invest Realestate Albania.

First Invest Real Estate erdhi si një nevojë e tregut imobiliar në Shqiperi për vlerësim të drejtë të pronës dhe parave tuaja. Me shumë prona të shitura apo të dhëna me qera kemi arritur te fitojmë besimin jo vetëm të pronarëve por edhe të klienteve për investime të zgjuara nëpermjet First Invest.

Jepet me qera Apartament 2+ soxhorno + 2 tualet tek Rruga Eduard Mano

Qera
€700 Apartamente 2+1

  Jepet me qera Apartament 2+ soxhorno + 2 tualet…

Më shumë detaje
115 m2
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Garazhe

Jepet me qera Hotel ne rrugen Tirane-Durres.

Qera
€3,500 Hotel, Komericale, Komericale, Rezidenciale, Toke, Truall

Mundesi unike ! Jepet me qera Hotel ne rrugen Tirane-Durres.…

Më shumë detaje
2800 M2
19 Dhoma gjumi
20 Banjo
20 Garazhe

Shitet apartament 2+1+2 tek Tirana Garden Building.

Shitje
€216,000 Apartamente 2+1

Shesim  apartament 2+1+2 tek Tirana Garden Building. Objekti i Tirana…

Më shumë detaje
114.4 m2
2 Dhoma gjumi
2 Banjo

Apartament 2+1+2 per qira tek Rruga Faik Konica

Qera
€1,600 Apartamente 2+1, Garazhd

Apartament per qera  2+1+2 i mobiluar, me siperfaqje te brendshme…

Më shumë detaje
140 m2
2 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Garazhe

Përse First Invest Albania?

Ja përse duhet të zgjidhni First Invest!

Marketingu i duhur

Prona juaj do të ketë marketing maximal në të gjitha platformat më të rëndesishme dixhitale.

Siguri

Cdo pronë e negociuar nga First Invest është e paisur me çertifikatë pronësie.

Çmime fantastike

Tek First Invest do të gjeni çmime fantastike OKAZION.

Prona okazion.

Një moment i caktuar mund të bëjë diferencë të madhe në ekonominë tuaj andaj mos e humbni rastin te merrni prona me çmime fantastike. Kaloni nga pronat OKAZION.

AlbanianEnglishItalian