Shitet Apart. 2+1 Me planimetri Perfekte, Tek Komuna e parisit(rruga bill klinton), Orinentim veri -lindje Kati 3 Banim (92m2)(+15m2 mundesi shtes), - First Invest

Shitet Apart. 2+1 Me planimetri Perfekte, Tek Komuna e parisit(rruga bill klinton), Orinentim veri -lindje Kati 3 Banim (92m2)(+15m2 mundesi shtes),

Shitet Apart. 2+1 Me planimetri Perfekte, Tek Komuna e parisit(rruga bill klinton), Orinentim veri -lindje Kati 3 Banim (92m2)(+15m2 mundesi shtes),
Bill Clinton Street, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje €143,000 - Apartamente 2+1
fi143 92 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete 8 m2

 

* I Sapoinvestuar, I pabanuar me Parë, – pallati ka garazhe ne -1 qe mund te meren me qeta
Facilitete te gjitha afer, nje nga zonat me Premium per banim pasi eshte shum e qet, shum pran liqenit shum pran kopshtit botanik dhe unazes se madhe,

Të Dhënat E Ndarjes se ambienteve

* 1 Sallon Open Space + Kuzhinë
* 2 Dhoma Gjumi
* 1Tualete
* 1 Korridor
* 1Ballkon

* Sipërfaqe Total: 92m2
* Sipërfaqe Neto: 84m2
* Sipërfaqe Përbashkët : 8 m2
* munde shtes 15m2
* Adresa: Komuna prisit (rruga bill klinton)
* Kati : 3Banim
* Pallat I Ri
* Katet E Pallatit :7
* Me 1 Ashensor
* Shkalla ka Ka hapsira shum te bollshme
* me administrim te rregullt

Karakteristikat e Apartamentit:

* I saporikontruktuar plotesisht, dhe I pabanuar me pare, mbasi eshte Rikonstruktuar!
* Planimetria eshte shum e Rregullt dhe e Organizuar per te shfrytezuar cdo Hapesire te tij.
* Orientimi veri-lindje
* Aksesi me Rruget eshte I shkelqyer.pasi je afer unazez se madhe
* Parkimi eshte shumë praktik , Mund e merret me qera Mujore, ne katin -1poshte Pallatit,

Karakteristika Ekstra:

* Parketi eshte I ri I zvicerian I cilesise AC5
* grila me pult
Tualeti esht i ber i gjithi i ri me sistemin MULTISTRAT, kuzhina dhe Pajisjet jane te Reja me garanci.
* Instalime Elekterike Te reja
* Aprtamenti esht i gjithi me PATINIM dhe bojra ekologjike
* Vetratat jane Dopjo Xham Termik
* Kondicioner I Mamarkes honday+++ 2vite garanci
* tv smart 50
* frigoriferi Finlux (5 vite gatanci)
* mobiljet te gjitha cilesore
* aprtamenti esht punuar me detaj
* Pallati ka administrim te Shkelqyer
* shitet sic eshte

Per cdo informacion me teper , ju lutemi te na kontaktoni .

Kati i prones

3

2 Dhoma gjumi
1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian