Shitet apartament 3+1 ndodhet te shallvaret. - First Invest

Shitet apartament 3+1 ndodhet te shallvaret.

Shitet apartament 3+1 ndodhet te shallvaret.
Shallvare Grill, Rruga Ibrahim Rugova, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €325,000 - Apartamente 3+1
FI112 1 Tualete 3 Garazhe

Shitet apartament 3+1 ndodhet te shallvaret.

Ka nje siperfaqe prej 150 m2 me hipoteke

Me te perbashketat 165 m2.

Ndodhet ne katin e 3 pallat te ri,

Eshte e organizuar ne 5 ambjente zyre, 1

tualet,1 depo,1 kend kuzhine,2 garazhe te

bashkuara qe komandohen me nje qepen ,

secila me siperfaqe nga 31.1 m2 me hipoteke.

Siperfaqja totale e garazhit eshte 62.2 m2.

Parkohen tre makina Brenda.Ne qofte se do kthehet per banim investimin e

ben vete pronari,pasi ka qene perdorur

gjithmone per qera per zyra,studio projektimi

dhe eshte pershtatur ne 5 dhoma.

Orientimi lindje-jug.

E kap dielli gjithe diten,

Cmimi i shitjes 325.000 euro

Kati i prones

3

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian