Ambient per qeradhenie per zyra ne Rrugen Don Bosko - First Invest

Ambient per qeradhenie per zyra ne Rrugen Don Bosko

Ambient per qeradhenie per zyra ne Rrugen Don Bosko
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera €700 - Zyra
200 m2 2 Banjo

Ambient per qeradhenie per zyra ne Rrugen Don Bosko

Zyra ofrohet për qira ka një sipërfaqe totale prej 200 m2.

Disponon 6 ambiente pune.

Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të gjithë ata që kërkojnë

një hapësirë të mjaftueshme për të zhvilluar aktivitetin e tyre

të përditshëm. Zyra është e ndërtuar me standarde të larta,

duke ofruar një mjedis pune të këndshëm dhe produktiv.

Të gjitha këto të dhëna e bëjnë këtë zyrë një zgjedhje ideale

për bizneset e ndryshme. Ju ftoj të na kontaktoni për më

shumë informacion dhe për të organizuar një vizitë në prone.

Mund të jeni i sigurt se do të ndiheni i kënaqur me këtë hapësirë

Kati i prones

kati 2

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian