Ambjent me qera per zyra ne Astir - First Invest

Ambjent me qera per zyra ne Astir

Ambjent me qera per zyra ne Astir
Astir, Tirane Albania 1001
Qera €650 - Zyra
115 m2 1 Tualete

Ambjent me qera per zyra ne Astir

Ky ambient i pershtatur si zyrë ofrohet për qira

ka një sipërfaqe totale prej 115 metra katrorë.

Është një hapësirë e mjaftueshme për një ekip të vogël ose të mesëm,

duke ofruar hapësira për zyrat individuale,

një hapësirë bashkëpunimi dhe një zonë pritjeje.

Total 4 ambiente pune.

Zyrat janë të ndriçuara mirë dhe kanë dizajn modern.

Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të vendosur ose zgjeruar operacionet tuaja të biznesit.

 

Kati i prones

kati 2

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian