Jepet me qera Vila e Mobiluar - First Invest

Jepet me qera Vila e Mobiluar

Jepet me qera Vila e Mobiluar
Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera €1,000 - Apartamente 2+1, Komericale, Rezidenciale, Shtepi me verande, Shtepi private, Vila, Zyra
100 120 M2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

Jepet me qera Vile.

Siperfaqje Totale 120 M2.

E investuar dhe e mobiluar.

I organizuar ne 2 dhoma gjumi ,

sallon i bollshem +ambjent gatimi dhe ngrenie,korridor ,tualet .

Vila eshte e rethuar me porte me vete.

Pamja eshte nga cdo ane e rruges.

E pershtatshme per banim dhe aktivitet biznesi.

Ndodhet Buze rruges kryesore,

ne perimetrin e saj institucione dhe aktivitete biznesi,

shume e favorshme per cdo aktivitet biznesi,si zyra,

klinika mjeksore,estetike,banke etj..

Kati i prones

Kati i 2

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian