Ambjent biznesi per qeradhenie - First Invest

Ambjent biznesi per qeradhenie

Ambjent biznesi per qeradhenie
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera €800 - Komericale, Zyra
Fi116 60 M2 1 Tualete

Jepet me qera ambjent biznesi.

Ka nje Siperfaqje prej 60m2.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues.

Eshte i rinovuar totalisht,i ndare ne 3 ambjente ,secili me dritare dhe pamje nga rruga kryesore,me kondicioner,1tualet ,shperndarje me kooridor.

Ka funksionuar gjithmone si ambjent per shoqata dhe zyra,eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti,si kabinet dentar,qender estetike,zyra ,noteri ,etj.

Lokacioni teper i favorshem ndodhet ne perimetrin e ish Bllokut .
Ka akses hyrje nga te dyja anet e nderteses gjithashtu dhe parking .

Ambjenti jepet bosht

Cmimi i qerase mujore 800euro

Kati i prones

Kati 2

1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *