Penthouse ne shitje - First Invest

Penthouse ne shitje

Penthouse ne shitje
Rruga Spiro Floqi, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje €120,000 - Apartamente 1+1, Shtepi me verande
FI120 163 m2 1 Dhoma gjumi 1 Tualete 2008 Year Built 15 m2

Penthouse ne shitje.

Top floor,kati i fundit i nderteses objekt banimi dhe sherbime me 9 kate. 

Planimetria e vecante  dhe hapsira e verandes e ben kete prone te mundesoje nje

oaz per ata bleres qe duan te jetojne ne pallat pa u kufizuar per hapsiren ajrin dhe natyren ose kafshet shtepiake qe preferojn te mbajne ne banese .

Prona eshte e vetmja ne kat dhe siperfaqja e saj eshte 63 m2 me nje organizim 1+1 ,2 ballkone dhe 1 tualet.

Veranda ka nje hapsire prej 100 m2.

Orientimi eshte Lindje-Jug-Perendim.

Dokumentacion i rregullt .

Ndodhet ne rrugen kryesore me akses te lehte ne gjithe akset kryesore te qytetit.

Zona eshte e banuar dhe me te gjitha  facilitetet,dhe hapsira parkimi per rezidentet ose parkime private.

Kati i prones

Kati 9

1 Dhoma gjumi
1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian