Apartament 2+1 per shitje - First Invest

Apartament 2+1 per shitje

Apartament 2+1 per shitje
Shitje €65,000 Euro - Apartamente 2+1
Fi121 89 M2 2 Banjo 2014 Year Built 11 M2

Apartamenti 2+1 per shitje,

Siperfaqje Neto 89M2

Siperfaqje e Perbashket 11M2

Ka kubature te rregullt ,dy dhoma gjumi,sallon me dalje ne ballkon/ambjent gatimi dhe ngrenie

2tualete ,nje tualet ne dhomen e gjumit dhe nje ne hyrje ne kooridor

Kati i Pare banim(me ashensor)

me hipoteke

Cmimi 65.000Euro

 

Kati i prones

Kati 1

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian