Apartament 2+1 per shitje - First Invest

Apartament 2+1 per shitje

Apartament 2+1 per shitje
Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera ose Shitje, Shitje - Apartamente 2+1
Fi117 117 M2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 2013 Year Built 18 M2

Apartament 2+1 per shitje .

Organizohet ne ambjent dite (dhome dite),

sallon +ambjent gatimi dhe ngrenie,

dy dhoma gjumi,dy tualete,ballkon,shperndarje me kooridor.

Ndodhet ne katin e 7 te banimit te nje pallati 9-kate+1 kat nen toke,

i ndertuar me elemente te larta sizmike.

Orjentimi Jug-Lindje

Me hipoteke

I pa banuar me pare ,mundesi arredimi dhe mobilimi sipas shijes se bleresit.

Ne rruge kryesore .

Pallati ka perpara hyrjes sheshpushim per banoret ,

pa rrezikun e makinave te cilat kane hyrje me vete.

Pallat i mire administruar ne zone te qete  i banuar nga familjare

dhe me pamje panoramike.

Me godina sherbimi te ndryshme ne katet e para te nderteses.

Cmimi 700 euro/m2

Adresa Misto Mame

Mundesi per qeradhenie per familjare cmimi i qerase 30000 Leke/Muaj

Per Vizite ne prone kontaktoni ne numrin e agjensise :0692862514

 

 

Kati i prones

kati 7

2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *