Hotel ne shitje ,Pogradec - First Invest

Hotel ne shitje ,Pogradec

Hotel ne shitje ,Pogradec
Pogradec, Bashkia Pogradec, Korçë County, Southern Albania, 7301, Albania
Shitje €520,000 - Komericale, Shitje biznesi
FI150 1125 m2 14 Dhoma gjumi 16 Banjo

Shitet Hotel ne Pogradec, 100 m nga Liqeni i Ohrit

Kapacitet hoteli 50 persona me ajer te kondicionuar dhe wifi

Recepsion 24-ore
14 dhoma hoteli me ballkon dhe tualet privat
2 apartamente
Bar restorant 120 karrige dhe tarrace
Plazh privat me bar dhe shezllona
Uje 24 ore me sonte 70 metra thellesi
Korent 3 fazor
Sistem ngrohje me gaz dhe drru kaldaja qendrore
Dy oxhare me dru
Generator
Parking

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian