Shitet ambient zyre ne Kompleksin Green City - First Invest

Shitet ambient zyre ne Kompleksin Green City

Shitet ambient zyre ne Kompleksin Green City
Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera ose Shitje, Shitje - Komericale, Komericale, Zyra

Shitet ambient zyre  e cila perfshin nje hapesire prej 45 m2, ideale per zyre ose studio. Ambienti gjendet prane nje kompleksi residencial i ndertuar se fundmi ku perfshihen sherbime te ndryshme si lavanderi, dyqan berberi, supermarket, lounge bar, cafè bar, piceri, klinike dentare, shkolle e gjuheve te huaja, shkolle muzike dhe kercimi per femije, furre buke, pasticeri, restorant, parukeri, dyqan easypay, foto studio. Ofron mundesine arritjes ne qender te qytetit si ne kembe dhe me makine.
📧[email protected]
📱0692862514
www.firstinvest.al/

Kati i prones

Kati 1

45 M2
1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian