Apartament ne shitje i tipit 2+1 tek Globe Rruga e Kavajes - First Invest

Apartament ne shitje i tipit 2+1 tek Globe Rruga e Kavajes

Apartament ne shitje i tipit 2+1 tek Globe Rruga e Kavajes
Astir, Tirane Albania 1001
Shitje €135,000 - Apartamente 2+1, Shtepi me verande
FI 132 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 2005 Year Built

Apartament ne shitje i tipit 2+1 +2 me siperfaqje neto 101 m2,

ndodhet ne katin e 4 te nje godine 8 kat me ashensor.

Organizimi nga hyrja ne kooridor ne sallon dhe kendi i gatimit,

dalje ne verande e cila ka siperfaqje prej 31.5 m2,

ambjentet e nates jane te ndara nga i dites me kooridor ,

dy dhoma gjumi njera lidhet me veranden ,

dhoma gjumit 2 me ballkon tjeter.

Tualeti eshte me dritare dhe i madh .

Apartamenti ka drite natyrale dhe eshte ne nje lokacion

te favorshem me akses ne te gjitha akset e kryeqytetit.

Zona eshte e urbanizuar ,zhvilluar me te gjitha facilitetet

dhe ofron nje jetese komode per banim.

Rruga e Kavajes,, Rruga e Kavajës – Globe, Tiranë, Shqipëri

Features

Kati i prones

kati 4

2 Dhoma gjumi
2 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian