Shitet Objekt Multifunksional, Unik në Zonën e Petrelës. - First Invest

Shitet Objekt Multifunksional, Unik në Zonën e Petrelës.

Shitet Objekt Multifunksional, Unik në Zonën e Petrelës.
Petrelë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1034, Albania
Shitje €800,000 - Garazhd, Rezidenciale, Truall, Vila
fi100 9 Dhoma gjumi 7 Banjo 10 Garazhe

Objekt multifunksional për shitje në zonën e Petrelës.

Siperfaqe ndërtimi + banimi 420 m2, dhe sipërfaqe parcele 1030 m2.

Objekti perbëhet nga 4 platforma të shkallëzuara në mënyre zbritëse.

Platforma e parë përbehet nga parkimi me 10 poste, platforma të pemëzuara e lulëzuara.

Platforma e dyte: Objekt 2 kate, verandë, si edhe kopësht i pemëzuar, gjelbëruar dhe i lulëzuar. 

Platforma e tretë: Tarraca, kuzhinë verore ( summer kitchen ), skarpatat e gjelbëruara, pemëzuara dhe lulëzuara, si dhe struktura ovale e pishinës.

Platforma e katert: Pjesë ndihmëse e së tërës, me skarpata të gjelbëruara dhe te pemëzuara, ujevarë dekorative  funksionale, e cila shërben si dush për pishinën, si dhe 1 platformë e gatshme për të ngritur 1 GUEST HOUSE.

Ajër I pastër.

Qetësi absolute.

Privatësi maksimale.

Siguri maksimale.

Relaks maksimal.

Super pamje.

Unike në llojin e saj, si në Shqipëri, por edhe më tej.

Zona më elitare.

Total Dhomat:9
Garages:10
Dhoma Gjumi:5
Studies:1
Banjo:7
Dining Rooms:2
Total Dhomat e Ndetjes:3
Kitchens:1
Banjot:7
Support Staff Accommodations:1
Guest Houses:1
Madhësia e Parcelës:1 030 m2
Sipërfaqe e Brendshme:420 m2
Sipërfaqe e Ndërtimi:420 m2

15 Km nag Qëndra e Tiranës.

30 Km nga Aeroporti “Nënë Tereza”, Rinas.

Akses të menjëhershëm në rrugën kryesore, në Autostradën Nacionale, në Unazën e Madhe të Tiranës, si edhe në shumë rrugë të tjera.

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian