Kryefaqja - First Invest
Kerkim i avancuar

Një ndër investimet më të rëndësishme në jetën tuaj është prona. Nëse dëshironi siguri, garanci dhe çmimet më të mira në treg bashkëpunoni me First Invest Realestate Albania.

First Invest Real Estate erdhi si një nevojë e tregut imobiliar në Shqiperi për vlerësim të drejtë të pronës dhe parave tuaja. Me shumë prona të shitura apo të dhëna me qera kemi arritur te fitojmë besimin jo vetëm të pronarëve por edhe të klienteve për investime të zgjuara nëpermjet First Invest.

Apartament ne shitje/qera 1+1 modern tek Bulevardi i Ri

Qera ose Shitje
€136,000 Apartamente 1+1

Apartament modern 1+1 i mobiluar per qera /shitje Siperfaqje totale…

Më shumë detaje
80 m2
1 Dhoma gjumi
1 Banjo

Apartament ne shitje ne Yzberisht prane Big Market

Shitje
€145,000 Apartamente 2+1

Apartament per shitje ne Yzberisht prane Big Market . Ka…

Më shumë detaje
118 m2
2 Dhoma gjumi
1 Banjo

Jepet me qera Vile prane Kodra e Diellit

Qera
€1,500 Apartamente 3+1, Vila

Jepet me qera vile ne Selite ,ne afersi te Kompleksit…

Më shumë detaje
3 Dhoma gjumi
3 Banjo
1 Garazhe

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar tek Rruga 5 Maji

Qera
€500 Apartamente 2+1

Jepet me qera apartament  2+1+1 i mobiluar Kati 4 Rruga…

Më shumë detaje
100 m2
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Garazhe

Përse First Invest Albania?

Ja përse duhet të zgjidhni First Invest!

Marketingu i duhur

Prona juaj do të ketë marketing maximal në të gjitha platformat më të rëndesishme dixhitale.

Siguri

Cdo pronë e negociuar nga First Invest është e paisur me çertifikatë pronësie.

Çmime fantastike

Tek First Invest do të gjeni çmime fantastike OKAZION.

Prona okazion.

Një moment i caktuar mund të bëjë diferencë të madhe në ekonominë tuaj andaj mos e humbni rastin te merrni prona me çmime fantastike. Kaloni nga pronat OKAZION.

AlbanianEnglishItalian