Jepet me qera Apartament 2+ soxhorno + 2 tualet tek Rruga Eduard Mano - First Invest

Jepet me qera Apartament 2+ soxhorno + 2 tualet tek Rruga Eduard Mano

Jepet me qera Apartament 2+ soxhorno + 2 tualet tek Rruga Eduard Mano
Rruga Eduard Mano, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera €700 - Apartamente 2+1
115 m2 2 Dhoma gjumi 2 Banjo 1 Garage

 

Jepet me qera Apartament 2+ soxhorno + 2 tualet ( i madhi me dritare )
Adresa:Rruga Eduard Mano tek Kopshti Zoologjik
Siperfaqe 115 m2

Orientim jug-lindje,parket ,kondicioner,pallat i vogel,me post parkimi
Organizohet:
. Salloni dhe guzhina  te organizuara se bashku
. 2dhoma gjumi
. 2 banjo
. 1 ballkon

Ofrohet:
.  e mobiluar 
. Me parket
. Kabine dushi
. Kondicioner
. Zone e qete dhe lehtesisht e aksesueshme

 

Cmimi 700 euro / muaj

Kati i prones

kati 3

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian