Jepet me qera kati i 3 i nje vile - First Invest

Jepet me qera kati i 3 i nje vile

Jepet me qera kati i 3 i nje vile
Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Qera €230 - Shtepi me verande, Vila
Fi67 100 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete

Kati i 3 i viles ka nje organizim ne 2 dhoma gjumi +sallon dhe ambjent gatimi
jepet bosh
totalisht e investuar ,porte e sigurte ,rethim i gjithe shtepise vend parkimi,zone e qete
Cmimi 28000 leke

Kati i prones

kati 3

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *