Shitet apartament 2+1 - First Invest

Shitet apartament 2+1

Shitet apartament 2+1
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Shitje €77,000 - Apartamente 2+1, Shtepi me verande
fi126 137 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete 2010 Year Built 7.9 m2

 

Shitet apartament 2+1 ,
ne katin e dyte te nje pallati te ri,
Ka dy kate nentoke.
Eshte me elemente te larte sizmike.
Siperfaqe totale prej 137 m2
Siperfaqje e brendeshme 100.10m2
Siperfaqje perbashket 7.9m2
Siperfaqje verande prej 29 m2
te shfrytezueshme mund te mbyllet ,qe te perdoret per gatim.
Eshte me hipoteke.
Eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi,
1 tualete,soxhorno,kend gatimi,verande te madhe.
Dalje nga te gjitha dhomat  ne verande.
Orientimi eshte nga jugu.
Ka ndricim nga dielli.
Eshte i pershtatshem per banim dhe investim.
Cmimi i shitjes okazion 77000 euro

 

Kati i prones

Kati i 2

Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *