Apartament 3+1 per qera tek 21-Dhjetori - First Invest

Apartament 3+1 per qera tek 21-Dhjetori

Apartament 3+1 per qera tek 21-Dhjetori
Rruga Sali Butka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera €1,000 - Apartamente 3+1
fi234 136 m2 3 Dhoma gjumi 2 Banjo 2019 Year Built

Jepet per qera apartament luksoz 3+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane 21 Dhjetorit.
Apartamenti organizohet ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande prej 30m2.
Ndodhet ne kat te 5 te nje pallati te sapo perfunduar.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me markat me prestigjoze, me parket, ndricim me spote.
Ngrohja dhe ftohja realizohen me sistem Chiller.

Kati i prones

kati 5

3 Dhoma gjumi
2 Banjo
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian