Shitet apartament 2+1+1, ne katin e dyte banimi  ,ne rrugen '' Dalip Topi", Linze. - First Invest

Shitet apartament 2+1+1, ne katin e dyte banimi  ,ne rrugen ” Dalip Topi”, Linze.

Shitet apartament 2+1+1, ne katin e dyte banimi  ,ne rrugen ” Dalip Topi”, Linze.
Rruga Dalip Topi, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje €130,000 - Apartamente 2+1
fi233 99.5 m2 2 Dhoma gjumi 1 Tualete 2019 Year Built 12.44 m2

Shitet apartament 2+1+1, ne katin e dyte banimi  ,ne rrugen ” Dalip Topi”, Linze.
Ka nje Siperfaqje banimi 99.5 m2,dhe hapsira te perbashketa12.44m2.Prona disponon dokumentacion te rregullte hipotekor, eshte e pa banuar me pare dhe me nje organizim super te rregullt,e investuar kuzhina ka material dru arre,termoizolimetj.. Perbehet nga korridori qe realizon shperndarjen ne dhomen matrimoniale , dhome femijesh , sallon sebashku me kuzhinen, dhe nje ballkon qe lidhet me sallonin. Rezidenca eshte nje nder me te mirat ne zone pasi eshte e rrethuar, shume e sigurte, e pajisur me porte me citofoni, lulishte si dhe peme frutore,kende pushimi per femije e te rritur.

 

Kati i prones

kati 2

2 Dhoma gjumi
1 Tualete
Lokacioni i prones ne harte

Prona te ngjashme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

AlbanianEnglishItalian